Koniec I półrocza r. szk. 2017/2018

Terminarz konkursów

Terminarz konkursów

SP Barwice 2017/2018

 

LP

NAZWA KONKURSU

ODPOWIEDZIALNI

TERMIN

1.       

Konkurs na najciekawszy tangram. Klasy IV-VII.

A. Siliczak

X

2.       

Archimedes lingua Plus

S. Noga, P. Drożdż, D. Osuch

X

3.       

Olimpusek z j. angielskiego.

S. Noga, P. Drożdż, D. Osuch

X i III

4.       

Konkurs Matematyczny kl. III-VII „Test matematyka Plus”.

E. Woldt

XI

5.       

Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki „OLIMPUS” kl. IV-VII.

A. Siliczak

XI

6.       

Konkurs plastyczno-literacki „Wiersz, który przywiódł jesienny liść”.

P. Grusza

XI

7.       

Konkurs Matematyczny klas IV – „W krainie liczb naturalnych”

E. Woldt

XII

8.       

„Krzyżówka matematyczna” – konkurs kl. IV-VII

A. Siliczak

XII

9.       

Konkurs plastyczno – literacki „Kartka świąteczna”, „Najpiękniejsze życzenia świąteczne”. Klasy IV-VII.

P. Grusza, M. Tarkowska, K. Furman

XII

10.   

Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową.

M. Kozanecka,

XII

11.   

„Waluty świata”, konkurs dla kl. V-VII.

A. Siliczak

XII, I

12.   

Konkurs matematyczny dla kl. V. „Obliczenia pieniężne”.

E. Woldt

I

13.   

Konkurs plastyczny „Bohaterowie baśni” – kl. II.

P. Grusza

I

14.   

Konkurs matematyczny „Działania do tysiąca”. Kl. IV.

E. Woldt

III

15.   

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2017” kl. II-VII.

A. Siliczak

III

16.   

Konkurs przyrodniczy dla klas II i III.

E. Afiniec, L. Rybińska

III

17.   

Ogólnopolski Turniej Wiedzy o BRD.

R. Kęsy, S. Szymański

III

18.   

Konkurs przyrodniczy „Świetlik”. Klasy I-III.

A. Żelazko

III-IV

19.   

„Olimpusek”. Klasy I-III.

A. Żelazko

I, III

20.   

Konkurs przyrodniczy dla klas I.

M. Kozanecka, A. Żelazko

III/IV

21.   

Konkurs matematyczny „TEST matematyka PLUS”. Klas III-IV.

E. Woldt

IV

22.   

Konkurs matematyczny IV-VI „Matematyka i ekonomia”

A. Siliczak

IV

23.   

Turniej Recytatorski „Ptaki, ptaszki, ptaszęta polne” – eliminacje szkolne

N. Matuszak

IV

24.   

Konkurs matematyczny IV-VI „Bank, matematyka i Ty…”

A. Siliczak

IV

25.   

Konkurs plastyczny „Ozdoba wielkanocna”.

M. Tarkowska, K. Furman

IV

26.   

Konkurs na kartkę wielkanocną.

M. Kozanecka, W. Lis

IV

27.   

Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”.

M. Tarkowska, K. Furman

IV-VI

28.   

Turniej chemiczny.

B. Kulińska

V

29.   

Konkurs matematyczny klas VI „Mistrz Arytmetyki 2018”

E. Woldt

V

30.   

„Czy znasz mity greckie?”. Klasy V.

P. Grusza

V

31.   

Konkurs matematyczny „Lokaty i odsetki w banku”. Klasy VII.

A. Siliczak

V

32.   

Konkursy religijne.

D. Kowalewska

X-V

33.   

Turniej szachowy

A. Siliczak

V

34.   

Konkurs ortograficzny „Dyktando o Pióro Dyrektora Szkoły” kl. III i V

N. Matuszak, W. Lis

V

35.   

Konkurs „Mistrz pięknego czytania”. Klasy I, II, III.

P. Grusza

VI