Ruszył nabór do oddziału przedszkolnego. ZAPRASZAMY! Wnioski do pobrania w "Aktualnościach" lub w zakładce "0" grupa przedszkolna.

Dowóz uczniów

 

PRZYJAZDY

Autobus nr 2

7:15 BIAŁOWĄS

7:21 SULIKOWO

7:27 OSTROWĄSY

7:32 STARY CHWALIM SZKOŁA

7:45 GÓRKI

7:47 ŻYTNIK

7:50 BARWICE SZKOŁA PODSTAWOWA

 

Autobus nr 3

06:52 ŁEKNICA

06:52Barwice Cegielnia

7:25 Kłodzino

7:30 Cybulino

7:40Kaźmerzewo

7:45 Nowa Łeknica

7:50 Łeknica

7:55 Piaski Szkoła

8:05 Barwice Przedszkole

 

Autobus nr 4

7:25 Polne

7:32 Tarmno

7:39 Przybkówko

7:48 Bądki

7:55 Gonne Małe

07:57 Barwice Szkoła Podstawowa

URADZ  ZABIERA RANO BUS GMINNY

 

Autobus nr 6

7:30 Ostropole

7:36Stary Grabiąż

7:40 Wiele

7:45 Żdżar

7:50Barwice ul.Tysiąclecia

7:53Barwice Szkoła Podstawowa

 

Autobus nr 7

7:35 Chłopowo

7:40 Gwiazdowo

7:47 Parchlino

7:50 Przybkowo

7:56 Barwice Szkoła Podstawowa

7:04  NOWE KOPRZYWNO RAZEM Z GIMNAZJUM

 

ODJAZDY

 

Autobus nr 2

 

1 KURS

13:10 BARWICE SZKOŁA PODSTAWOWA

13:20  ŻYTNIK

13:30 STARY CHWALIM SZKOŁA

13:33 GÓRKI SKRZYŻOWANIE

13:35 OSTROWĄSY

13:41 SULIKOWO

13:46 BIAŁOWĄS

14:00 BARWICE

 

CZWARTEK

12:15 SZKOŁA PODSTAWOWA

12:20 ŻYTNIK

12:30 STARY CHWALIM SZKOŁA

12:35 OSTROWĄSY

12:41 SULIKOWO

12:46 BIAŁOWĄS

 

2 KURS

13:55 SZKOŁA PODSTAWOWA

14:00 GIMNAZJUM

14:05 ŻYTNIK

14: 12 STARY CHWALIM

14:18 OSTROWĄSY

 

WTOREK, ŚRODA

3 KURS

14:40 SZKOŁA PODSTAWOWA

14:55 ŻYTNIK

15:05 Stary Chwalim

15:11 Ostrowąsy

15:17 Sulikowo

15:25 Białowąs

 

PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK, PIĄTEK

3 KURS

15:20 Szkoła Podstawowa

15:30 ŻYTNIK

15:40 Stary Chwalim

15:46 Ostrowąsy

15:50 Sulikowo

15:58 Białowąs

 

Autobus nr 3

CZWARTEK

1 KURS

11:45 Szkoła Podstawowa

11:55 Łęknica

12:00 Piaski Szkoła

12:05 Łeknica

12:10 Nowa Łęknica

12:15 Kaźmierzewo

12:25 Cybulino

12:30 Kłodzino

12:40 Borzęcino

 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, PIĄTEK

1 KURS

13:10 BARWICE SZKOŁA PODSTAWOWA

13:30 Piaski Szkoła

13:45 Łęknica

13:50 Nowa Łęknica

13:55 Kaźmierzewo

14:05 Cybulino

14:10 Kłodzino

14:20 Borzęcino

 

WTOREK, ŚRODA

2 KURS

14:40 Szkoła Podstawowa

14:50 Gimnazjum

Zabiera Liniec który przesiada się w Piaskach

15:10 Piaski Szkoła

15:15 Łęknica

15:20 Nowa Łęknica

15: 25 Kaźmierzewo

15:35 Cybulino

15:40 Kłodzino

15:50 Borzęcino

 

PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK , PIĄTEK

2 KURS

15:20 Szkoła Podstawowa

Zabiera Liniec który przesiada się w Piaskach

15:30 Piaski Szkoła

15:35 Łęknica

15:40Nowa Łęknica

15:45 Kaźmierzewo

15:55 Cybulino

16:00 Kłodzino

16:10 Borzęcino

 

Autobus nr 4

CZWARTEK

1 KURS

11:45 Barwice Szkoła Podst+ Przedszkole

11:55 Żdżar

11:59 Gonne Małe

12:03 Bądki

12:10 Przybkówko

12:19 Tarmno

12:30 Uradz

12:45 Polne

 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, PIĄTEK

1 KURS

13:10 Barwice Szkoła Podst+ Przedszkole

13:15 Barwice Gimnazjum

13:22 Żdżar

13:25 Gonne Małe

13:30 Bądki

13:38 Przybkówko

13:47 Tarmno

13:57 Uradz

14:10 Polne

 

WTOREK, ŚRODA

2 KURS

14:40 Szkoła Podstawowa

14:50 Gimnazjum

14:55 Żdżar

15:02 Gonne Małe

15:10 Bądki

15:18Przybkówko

15:27Tarmno

15:37 Uradz

15:50 Polne

 

PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK , PIĄTEK

2 KURS

15:20 Szkoła Podstawowa

15:25 Zdżar

15:30 Gonne Małe

15:38 Bądki

15:46Przybkówko

15:55 TARMNO

16:10 Uradz

16:23 Polne

 

Autobus nr 5

CZWARTEK

 

1KURS

12:15 Szkoła Podstawowa

12:19 Żytnik

12:21 Górki, skrzyżowanie

12:23 Górki

12:25 Górki, skrzyżowanie

12:28 Stary Chwalim

 

1 KURS

13:10 Szkoła Podstawowa

13:19 Żytnik

13:21 Górki, skrzyżowanie

13:23 Górki

13:25 Górki, skrzyżowanie

13:28 Stary Chwalim

13:32 Knyki, kolonia

13:34 Knyki, sklep

13:36 Knyki

13:38 Knyki, skrzyżowanie

13:40 Nowy Chwalim

13:43 Knyki, skrzyżowanie

13:45 Chwalimki

13:50 Ostropole, skrzyżowanie

13:52 Ostropole

13:54 Ostropole, skrzyżowanie

13:56 Stary Grabiąż

 

2 KURS

14:40 Szkoła Podstawowa

14:53 Żytnik

14:56 Górki

15:05 Stary Chwalim

15:07 Knyki, kolonia

15:09 Knyki, sklep

15:11 Knyki

15:13 Knyki, skrzyżowanie

15:15 Nowy Chwalim

15:17 Knyki, skrzyżowanie

15:20 Chwalimki

15:27 Ostropole, skrzyżowanie

15:29 Ostropole

15:31 Ostropole, skrzyżowanie

15:34 Stary Grabiąż

 

PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK, PIĄTEK

KURS 3

15:20 Szkoła Podstawowa

15:23 Żytnik

15:26 Górki

15:35 Stary Chwalim

15: 37Knyki, kolonia

15:39 Knyki, sklep

15:41 Knyki

15:43 Knyki, skrzyżowanie

15:45 Nowy Chwalim

15:37 Knyki, skrzyżowanie

15:50 Chwalimki

15:57 Ostropole, skrzyżowanie

15:59 Ostropole

16:01 Ostropole, skrzyżowanie

16:04 Stary Grabiąż

 

Autobus nr 6

 

CZWARTEK

1 KURS

11:45 Szkoła Podstawowa

11:55 Lubostronie, Smuga

12:09 Stary Grabiąż

12:13 Wiele

12:16 Ostropole, skrzyżowanie

12:19 Grabiążek

12:55 Ostropole

 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, PIĄTEK

1 KURS

13:15Szkoła Podstawowa

13:20Lubostronie,Smuga

13:34 Stary Grabiąż

13:39 Wiele

13:42 Ostropole, skrzyżowanie

13:45 Grabiążek

13:51 Ostropole

 

WTOREK, ŚRODA

2 KURS

14:40 Szkoła Podstawowa

15:00Lubostronie,Smuga

15:14 Stary Grabiąż

15:19 Wiele

15:26 Ostropole, skrzyżowanie

15:29Grabiążek

15:35Ostropole

 

PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK, PIĄTEK

15:25 Szkoła Podstawowa

15:30Lubostronie, Smuga

15:39 Stary Grabiąż

15:46 Wiele

15:26 Ostropole, skrzyżowanie

15:49 Grabiążek

15:55 Ostropole

 

Autobus nr 7

CZWARTEK

1 KURS

11:45 Barwice Szkoła Podstawowa + Przedszkole

11:55 Przybkowo

11:58 Parchlino

12:07 Nowe Koprzywno

12:20 Gwiazdowo

12:25 Chłopowo

 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, PIĄTEK

1 KURS

13:10 Barwice Szkoła Podstawowa + Przedszkole

13:15 Przybkowo

13:18 Parchlino

13:27 Nowe Koprzywno

13:42 Gniazdowo

13:46 Chłopowo

 

WTOREK, ŚRODA

2 KURS

14:40 Barwice Szkoła Podstawowa

14:50 Gimnazjum

14:55 Przybkowo

14:59 Parchlino

15:08 Nowe Koprzywno

15:23 Gwiazdowo

15:27 Chłopowo

 

PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK, PIĄTEK

2 KURS

15:20 Barwice Szkoła Podstawowa

15:30 Przybkowo

15:34 Parchlino

15:43 Nowe Koprzywno

15:58 Gwiazdowo

16:02 Chłopowo