klasy VII

Plan lekcji kl. VII a

 

 

 

 

 

 

Wychowawca: Tomasz Raczyński

 

LP

GODZINA

PN

WT

ŚR

CZW

PT

1

8:00-8:45

chemia

10

---

fizyka

15

j. polski

13

j. polski

13

2

8:55-9:40

j. niemiecki

11

matematyka

17

j. niemiecki

17

j. polski

13

religia

19

3

9:50-10:35

j. polski

13

historia

14

biologia

20

historia

14

fizyka

15

4

10:50-11:35

biologia

20

j. angielski

19

wych. fiz.

matematyka

17

j. niemiecki

15

5

11:50-12:35

godz. wych

16

religia

13

wych. fiz.

 

chemia

10

wych. fiz.

 

6

12:45-13:30

plastyka

15

informatyka

16

matematyka

17

j. angielski

12

matematyka

17

7

13:40-14:25

geografia

20

j. polski

13

muzyka

1

geografia

20

 

8

14.30-15.15

wych. fiz.

 

 

wdż

11

 

Plan lekcji kl. VII b

 

 

 

 

 

 

Wychowawca: Elżbieta Woldt

 

LP

GODZINA

PN

WT

ŚR

CZW

PT

1

8:00-8:45

wdż

11

---

biologia

20

fizyka

15

j. polski

11

2

8:55-9:40

j. angielski

12

j. polski

11

j. angielski

12

j. polski

11

muzyka

1

3

9:50-10:35

biologia

20

matematyka

17

matematyka

17

j. polski

11

geografia

20

4

10:50-11:35

matematyka

17

chemia

10

j. polski

11

chemia

10

wych. fiz.

5

11:50-12:35

historia

19

fizyka

15

religia

13

matematyka

17

historia

19

6

12:45-13:30

wych. fiz.

j. niemiecki

12

geografia

20

j. niemiecki

11

j. angielski

12

7

13:40-14:25

wych. fiz.

wych. fiz.

godz. wych

17

religia

11

 

8

14.30-15.15

plastyka

13

informatyka

16

 

 

 

                       

 

 

Plan lekcji kl. VII c

 

 

 

 

 

 

Wychowawca: Małgorzata Podsiadło

 

LP

GODZINA

PN

WT

ŚR

CZW

PT

1

8:00-8:45

 

---

---

j. polski

14

geografia

20

2

8:55-9:40

biologia

10

chemia

10

wych. fiz.

j. polski

14

historia

14

3

9:50-10:35

matematyka

18

fizyka

15

wych. fiz.

chemia

10

j. polski

14

4

10:50-11:35

j. polski

14

j. polski

14

historia

14

j. niemiecki

12

matematyka

18

5

11:50-12:35

wych. fiz.

j. niemiecki

12

matematyka

18

fizyka

15

j. angielski

12

6

12:45-13:30

j. angielski

12

matematyka

18

j. angielski

12

biologia

10

muzyka

1

7

13:40-14:25

plastyka

13

geografia

20

informatyka

16

wych. fiz.

religia

11

8

14.30-15.15

godz. wych

14

religia

11

wdż

13