Ruszył nabór do oddziału przedszkolnego. ZAPRASZAMY! Wnioski do pobrania w "Aktualnościach" lub w zakładce "0" grupa przedszkolna.

02 lutego 2018 13:05 | Aktualności

Projekt "Szkoła nauki, przygody, współpracy"

Gmina Barwice realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:  „Szkoła nauki, przygody, współpracy”.

Celem projektu jest wsparcie 2 szkół  podstawowych (SP w Barwicach, SP w Piaskach) i gimnazjum poprzez zintegrowany system rozwijania kompetencji kluczowych uczniów,  ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz języków obcych; doposażenie szkół oraz podniesienie kompetencji nauczycieli.

Projekt „Szkoła nauki, przygody, współpracy”  jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020.